načítání produktů...
Martina Skaličková

O značce

Při studiu na Univerzitě Tomáše Bati v oboru návrhářství obuvi a módních doplňků jsem hledala pracovní uplatnění právě v této oblasti. Nedostatek příležitostí mě roku 2011 vedl k založení vlastní značky dado a otevření atelieru. Splnil se mi tak sen, protože jsem se mohla živit tím, co mě nejvíc baví - navrhováním a výrobou vlastních kabelek, obuvi a módních doplňků pro každého.

Zaměření

Dado se specializuje převážně na zakázkovou výrobu a tak se každý z vás může stát svým vlastním návrhářem. Ať už máte hrubou nebo naprosto jasnou představu Vašeho návrhu, dado ji promění ve skutečnost.

E-shop dado nabízí ukázku stylu výrobků, na který se značka převážně orientuje. Koupit si tak můžete kterýkoliv z těchto hotových a jedinečných výrobků, případně si jakýkoliv detail nechat přizpůsobit vlastním potřebám a vkusu. Záleží jen na Vaší fantazii…

Poslání

Produkty dado pochází výhradně z ruční výroby v omezených sériích, zaručující jedinečnost. Poslání značky je prosté: vyrábět jednoduché, přesto funkční produkty z vysoce kvalitních materiálů podle přání zákazníka.

Martina Skaličková, dado

Přihlášení

Zaregistrovat se můžete při Vaší první objednávce